İçerisinde 5 küçük ahşap hayvan maketi bulunan ve kutusunun da çit olarak tasarlandığı bu ahşap eğitici oyuncak seti, çocukların maketleri birleştirirken motor kabiliyetlerini, el ve göz koordinasyonlarını geliştiriyor. Ayrıca bu tahta oyuncakları çocuklar kendi kendilerine birleştirecekleri için basit mekanik bilgilerini ve planlı çalışmalarını destekliyor.

Ürünlerimizi, çocuklarımıza sunduğumuz doğal bir boş tual olarak düşündük. Kendi hayal dünyalarına göre her türlü boya ile boyayabilirler.
“Bana kendim yapabilmem için yardım et” mottosuyla tasarladığımız ürünlerimiz birer tahta lego gibi düşünülebilir. Çocuklar ahşap oyuncak yapımının tadını alacak ve kendi kendilerine maketleri yaparken hem çok eğlenecek hem çok öğrenecekler.

Ürün kurulumunda yapıştırıcı veya herhangi bir başka ürün kullanmaya gerek yoktur. Arzu ederseniz yapıştırabilirsiniz ancak hareketli parçaları lütfen yapıştırmayınız.

Yönetmeliğe uygun biçimde tüm testlerden geçen ürünlerimiz hiçbir zehirli kimyasal madde içermez. Doğal ahşaptan oluşan bu oyuncaklar sağlığa tamamen zararsızdır.

Devamı
Format :Oyun Ve Oyuncak
Barkod :8682960661211
İlgili Eserler