Yayıncı : Yediveren Yayınları
Fiyat: 10.20   Liste Fiyatı : 17.00
Ürün Tükendi. % 40 İndirim
Bu üründen 75 adet satılmıştır. 
Favorilere Ekle
Format : Kitap
Barkod : 9786055011123
Yayın Tarihi : 2014-02-00
Yayın Dili : Türkçe
Baskı Sayısı : 257.Baskı
Sayfa Sayısı : 292
Kapak : Karton
Kağıt : 2.Hamur
Boyut : 145 X 210
Hakkında
Yorumlar
Resimler ve Dosyalar
Doğduğumuz gün küçük gözlerimize sevgiyle bakanlar, büyüdükçe ne maceralar yaşayacağımızı bilebilir miydi? Hayata nereden ve nasıl başladığımızın geleceğimiz üzerinde fazlaca önemi yok.

Hayatı yöneten gizli bir kudret Eli, kimimizi engelliyor ve kimimizin de önünü açıyor. Dilediği diri ocağı söndürüyor; dilediğini de küllerinden diriltiyor. Bizi yoktan O yarattı, O büyütüyor, O besliyor, O yaşlandırıyor, kabre ve sonsuzluğa O hazırlıyor. Asla başıboş değiliz.

Müdahaleye göre hayatımız ansızın yön değiştiriyor; yetersiz gücümüz yeterli veya yeterli gücümüz yetersiz oluyor. Gafil zihin de olup biteni, şans, kaza, tesadüf sanıyor. Ruhsal Zekâ ilahi kudret Elinin hayatımıza müdahalesini anlama ve bu anlayışı yönetme sanatıdır.

Ruhsal Zekâ hayatımızdaki ilahi yönlendirmenin ardında gizlenen yedi manevi özelliğin inceliklerini açıklıyor: -İnancın, -duygunun, -niyetin, -ısrarın, -kanaatin, -ruhsal etkileşimin ve -ilahi irade ilkelerinin hayatımızı nasıl yönlendirebileceğini inceliyor.

Ruhsal Zekâyı okuyanlar şöyle yazdılar: -Hiçbir kitabı bu kadar meraklanarak okuduğumu hatırlamıyorum. -Başarı yolcularının aklına kıvılcımdan öte bir ateş bırakıyor. -İnsanı öyle anlatıyorsunuz ki kendime hayran kaldım. -Bir kitaba böylesine bağlanacağımı düşünemezdim.

Okuyucu Yorumları