Yazar : Yücel Oğurlu
Fiyat: 21.00   Liste Fiyatı : 35.00
Ürün Satışta. % 40.00 İndirim 
Favorilere Ekle
Adet
Format : Kitap
Barkod : 9786055563882
Yayın Tarihi : 2017-10-23
Yayın Dili : Türkçe
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Sayfa Sayısı : 400
Kapak : Karton
Kağıt : 2.Hamur
Boyut : 135 X 210
Hakkında
Yorumlar
Resimler ve Dosyalar
Kimler ne dedi?
İyi bir akademisyeni belirleyen sadece araştırmacılığı değildir. Asıl önemli olan güncel sorunları irdeleyebilme kapasitesi ve çözüm önerebilme dehasıdır. Tahlil, tenkit; tamam da, âlim olandan beklenen tavsiyedir. İyi niyetli, yapıcı, yapıştırıcı... İşte Yücel Oğurlu Küresel Dünyanın ve ülkemizin konularını, ilim-irfan imbiğinden geçirerek bize sunmakta, bu makaleler demetinde... Tebrike şayan bir eser olmuş.
Prof. Dr. Mim Kemal ÖKE

Değerli meslektaşım Prof. Dr. Yücel Oğurlu tek boyutlu olmayan bakış açısına sahip akademik meslek mensubu olarak dar bir uzmanlık alanına tutsak değildir. Bu eseri de zevkle ve dikkatle okunacaktır. Nicelerini yayımlamanın müyesser olması dileğiyle...
Prof. Dr. Hüseyin Hatemi

Bir bilgenin kaleminden bin yılın tecrübesi ile bugüne tutulmuş bir ışık... Alışık olmadığımız ölçüde yapıcı bir eleştirel nazar. Bu kitap, ihtilafa düştüğümüz ve şikâyet edip durduğumuz konulara eleştirel mantıkla yaklaşıyor. Aydın ve berrak bir zihnin ürünü olarak apayrı bir yer tutacak ve Şark'ın müktesebatında önemli bir köşe taşı olarak yerini alacaktır.
Yazar Av. Hulusi Üstün

Prof. Dr. Oğurlu farklı analiz kabiliyeti ve güzel üslubu ile hukuk, idare, Kamu yönetimi, eğitim, çevre, kültür, aile gibi çok farklı konularda ve sosyal meselelerdeki yazıları ile okuyucuları ile buluşuyor. Ufuk açıcı ve vizyoner bir bakış açısı ile kaleme alınan bu farklı alanlardaki yılların tecrübe birikimi, öyle inanıyorum ki fikir ve kültür hayatımıza çok şeyler katacaktır.
Prof. Dr. Mustafa Said Yazıcıoğlu

Okuyucu Yorumları